okno zamknie się za 5

Bauhaus 1919–2019

computer zapisz w ulubionych

Bauhaus 1919–2019

28 marca '19

Międzynarodowa Konferencja Naukowa
pt. „Bauhaus 1919–2019. Past. Present. Future”

[informacje od organizatorów]

Wydział Architektury Politechniki Białostockiej wraz z Fundacją na rzecz Rozwoju Politechniki Białostockiej zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Bauhaus 1919–2019. Past. Present. Future” (14–15 maja br., Politechnika Białostocka).

Zakres tematyczny konferencji obejmuje takie zagadnienia, jak oddziaływanie idei Bauhausu w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Skandynawii, wpływ Bauhausu w kontekście społecznej powinności architektury, wzornictwa i sztuki czy też idea Bauhausu w erze ponowoczesnej oraz wpływ Bauhausu w sferze edukacji.

Jako prelegenci wystąpią: Winfried Brenne (Niemcy), prof. Bohdan Cherkes (Ukraina), Zvi Hecker (Niemcy), prof. Georgy V. Esaulov (Rosja), prof. Konrad Kucza-Kuczyński, dr Romuald Loegler oraz prof. Vladimir Šlapeta (Czechy).

Więcej informacji na stronie internetowej organizatorów.

inne w kategorii "NEWS'Y"

Termin zgłoszeń: 9 października 2019 r.

Zachęcamy do udziału w konkursie PUM: Przestrzeń Użytkowników i Mieszkańców. Konkurs skierowany jest do osób, które [...]

Architektura amfibijna nad Wisłą

W dniach od 13 do 16 października br. na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej odbędzie się trzecia [...]

29 marca `19
Międzynarodowe warsztaty studenckie

Od 19 do 29 lipca br. odbędzie się w Poznaniu piąta edycja międzynarodowych warsztatów studenckich „Mood for Wood”. [...]

Głos został już oddany