LIVE! - Kazimierz Łatak, Piotr Lewicki i Jakub Głaz w cyklu #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE - kliknij po więcej informacji!
LIVE! - Kazimierz Łatak, Piotr Lewicki i Jakub Głaz w cyklu #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE - kliknij po więcej informacji! Facebook: #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE YouTube: #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE. Cykl rozmów LIVE
Zapraszamy na wydarzenie 19 marca o 13.00
JUTRO o 13!
DZISIAJ o 13!
TRWA LIVE!
RETRANSMISJA!
maksimize
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Mood for Wood

29 marca '19

Piąta edycja międzynarodowych warsztatów studenckich „Mood for Wood”.

[informacje od organizatorów]

Od 19 do 29 lipca br. odbędzie się w Poznaniu piąta edycja międzynarodowych warsztatów studenckich „Mood for Wood”, w której weźmie udział czterdzieścioro pięcioro studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji.

Podczas warsztatów studenci przy pomocy uznanych architektów i projektantów oraz doświadczonych stolarzy zaprojektują i samodzielnie wykonają meble miejskie dla wybranych lokalizacji Poznania. Hasło tegorocznej edycji wydarzenia brzmi: „Common Habitat”.

Rekrutacja na warsztaty prowadzona jest do 15 maja br. Organizatorzy skontaktują się z osobami zakwalifikowanymi na warsztaty mailowo do 18 maja br. Koszt warsztatów to 450 zł.

Więcej informacji na stronie internetowej organizatorów.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE