NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Generujmy energię społeczną! Open Eyes Economy Summit 2023

03 listopada '23

21–22 listopada 2023 roku odbędzie się VIII edycja Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit. W wydarzeniu udział można wziąć stacjonarnie, w Krakowie oraz online.

Open Eyes Economy Summit to wyjątkowe w tej części świata wydarzenie — jedyny w swoim rodzaju kongres ekonomiczny, którego organizatorzy udowadniają, że biznes i gospodarka nie tylko mogą, ale i powinny bazować na wartościach społecznych.

Motywem przewodnim OEES 2023 będzie energia społeczna. W dobie polikryzysu to temat, który nabiera szczególnego znaczenia. Podczas kongresu premierę będzie miał raport Generatory Energii Społecznej, którego autorzy z różnych środowisk podejmą się rozważań dotyczących wyzwalania i marnowania potencjału energii społecznej w naszym kraju. Zaprezentowana zostanie również druga edycja Indeksu Wiarygodności Ekonomicznej Polski — eksperckiego raportu ekonomistów na temat stanu polskiej gospodarki.

W tym roku rozmowy toczyć będą się wokół sześciu ścieżek tematycznych:

Blok FIRMA-IDEA

  • ESG — koszt czy przewaga konkurencyjna
  • Zdrowie wartością dla firm

Blok MIASTO-IDEA

  • Energetyczna regeneracja miast
  • Samorząd terytorialny szyty na miarę

Blok MARKA — KULTURA

  • Generatory energii społecznej
  • Cywilizacja sztucznej inteligencji

Jeśli chcesz zetknąć się z najważniejszymi i najgorętszymi trendami gospodarczymi, posłuchać na żywo niezwykłych osobowości i nawiązać nowe kontakty, to naprawdę trudno znaleźć ku temu lepszą okazję! Dołącz do 5 tysięcy uczestników Open Eyes Economy Summit — stacjonarnie w Krakowie lub online — wszędzie, gdzie chcesz. To wydarzenie otwarte dla wszystkich!

Po więcej informacji oraz program zapraszamy na stronę kongres.oees.pl

Architektura&Biznes jak co roku objęła kongres patronatem medialnym, nasza redaktorka naczelna Małgorzata Tomczak moderować będzie sesję „Metropolie w poszukiwaniu nowych ram ustrojowych”, a wydarzeniem towarzyszącym jest Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA), podczas którego odwiedzimy biura Małeccy Biuro Projektowe, WWAA i Grupa 5 Architekci.

Tylko do 8 listopada możesz kupić bilet na tegoroczny kongres Open Eyes Economy Summit w cenie Standard (349 zł bilet stacjonarny, 79 zł bilet online), a dzięki współpracy A&B z OEES możesz także skorzystać z 20% zniżki na wejściówkę. Wystarczy, że podczas rejestracji użyjesz kodu oees_ab_20.

 
REJESTRACJA OEES

Zapraszamy!

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE