Spotkanie „SARP dla młodych”

18 czerwca '19

Warszawski oddział SARP zaprasza na spotkanie dla młodych aktywistów Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz wszystkich studentów architektury.

26 czerwca br. o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie dla młodych architektów organizowane przez warszawski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Celem spotkania jest integracja architektów przed czterdziestym rokiem życia oraz zaprezentowanie działalności warszawskiego oddziału SARP. Prezentacja skierowana jest do studentów architektury oraz architektów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na dołączenie do stowarzyszenia. Podczas spotkania omówiona zostanie struktura oddziału, jego sekcje i koła, które pełnią bardzo istotną, integracyjną rolę. To właśnie tu można poznać pasjonatów architektury, realizować wspólnie ciekawe projekty oraz rozwijać swoje hobby, a także nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie.

Spotkanie zakończy dyskusja na temat roli młodych architektów w strukturze OW SARP. Co więcej, osoby, które ukończyły przynajmniej pierwszy stopień studiów architektonicznych, będą miały możliwość zapisania się do stowarzyszenia.

Rejestracja.

 
oprac. red.

na podstawie informacji prasowej

Głos został już oddany

Aluprof Future Builders — „Jak powinno wyglądać budownictwo przyszłości?” — rozmowy z architektami z całego świata
Biblioteka BIM Wiśniowski - bramy, okna, drzwi, ogrodzenia
Konkurs City & Rest - Wspólna Przestrzeń Miasta