NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Targi Praktyk i Staży 2019

03 kwietnia '19

Zachęcamy do udziału w Targach Praktyk i Staży na Politechnice Białostockiej!

[informacje od organizatorów]

9 kwietnia Biuro Karier Politechniki Białostockiej zaprasza na kolejne już Targi Praktyk i Staży. Wzorem poprzedniej edycji, targi odbędą się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej w godzinach od 10.00 do 15.00.
Swoją obecność potwierdziło około 30 wystawców.

Dlaczego warto przyjść na Targi Praktyk i Staży?

Targi dają możliwość zebrania w jednym miejscu i w jednym dniu wielu pracodawców. Umożliwiają prześledzenie ofert, jakie stwarza aktualny rynek pracy. Spotkanie z przedstawicielami firm podczas targów ma przebieg mniej formalny niż typowy wywiad kwalifikacyjny — rozmowa trwa zazwyczaj kilka minut, w czasie których obie strony mają szanse zadawać pytania i przedstawiać swój punkt widzenia. Jeśli poszukujesz praktyk, podczas targów masz możliwość zdobycia cennych informacji o firmie i okazję do bezpośredniego kontaktu z jej przedstawicielami.

Wybierając się na Targi Praktyk i Staży, zastanów się, jakie firmy Cię interesują i pomyśl, jakie pytania chcesz im zadać. Wybierając firmy, z którymi będziesz chciał się spotkać, powinieneś mieć na uwadze swoje predyspozycje, wiedzę i umiejętności.

Na Targi Praktyk i Staży zabierz swoje CV. Dodatkowym atutem będzie przygotowanie listu motywacyjnego pod kątem konkretnego pracodawcy, czy też stanowiska. Wysyłając dokumenty aplikacyjne, nigdy nie mamy pewności, że zostaną one odczytane — tu masz bezpośrednią możliwość przedstawienia się, porozmawiania z osobą, która faktycznie odpowiada za rekrutację. Masz szansę sprawić, aby rekruter Cię zapamiętał i tym samym przybliżyć się do zdobycia wymarzonej pracy.

Reasumując — dobre przygotowanie może zaowocować zainteresowaniem pracodawcy Twoją kandydaturą!
Ważne, abyś miał pomysł na siebie i wiedział, czego chcesz. Udział w Targach Praktyk i Staży może być pierwszym krokiem do realizacji planu Twojej kariery!

Więcej informacji na stronie internetowej biura karier — zapraszamy do kontaktu!

Biuro Karier Politechniki Białostockiej
ul. Zwierzyniecka 6/1 (D.S nr 4), 15-333 Białystok
tel./fax: + 48 85 746 97 54
tel.kom.: +48 728 912 221
kariera@pb.edu.pl
www.biurokarier.pb.edu.pl
http://www.facebook.com/biurokarierpb

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE