Zobacz w portalu A&B!
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Tomasz Konior gościem cyklu Pobudki

19 maja '21

W cyklu „10 pytań do…” mówił, że inspiracje czerpie z miejsc i sytuacji, że chciałby mieć okazję stworzyć projekt wspólnie z Peterem Zumthorem, aby móc się od niego uczyć, a architekturę dzieli na dobrą i złą. O dzieciństwie, czasie studiów, karierze i marzeniach zawodowych opowie z kolei już jutro, 20 maja, w kolejnym odcinku Pobudek. Gościem czwartkowego cyklu rozmów będzie Tomasz Konior.

Pobudki, czyli cykl porannych rozmów z osobami z branży kreatywnej, powstaje w ramach projektu kolektywu antyRAMA — Street Cloud, mikrotelewizji o kulturze miejskiej. W jutrzejszym odcinku prowadzący spotkanie Łukasz Harat rozmawiać będzie z Tomaszem Koniorem, architektem, urbanistą i założycielem autorskiej pracowni Konior Studio.

Obok charakterystycznych dla cyklu pytań o przebieg kariery (od marzeń z dzieciństwa po początki pracy w zawodzie) Łukasz Harat zapyta gościa o Europejski Nowy Bauhaus, o to, skąd u autora wielu gmachów sal koncertowych (w tym Akademii Muzycznej w Katowicach, Siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia NOSPR w Katowicach, Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie i Filharmonii w Brnie) wzięła się miłość do muzyki oraz o to, jak to jest być miastoholikiem.

Transmisja Pobudek odbędzie się 20 maja o godzinie 9.00 na FACEBOOKU i kanale YouTube:

Miniwywiad z cyklu „10 pytań do…” znajdziecie tutaj.

 
oprac.:
Ola Kloc

Głos został już oddany

Guardian Sun®
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp
Schody strychowe i modułowe, wyłazy dachowe
INSPIRACJE