Kliknij i zobacz jak w prosty sposób opublikować swój projekt w A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Jak epidemia koronawirusa zmienia architekturę? Spotkanie z Oskarem Grąbczewskim, Aleksandrem Krajewskim i dr. Ryszardem Nakoniecznym

15 maja '20

Jak epidemia koronawirusa zmienia architekturę? Zapraszamy na wirtualne spotkanie z Oskarem Grąbczewskim, Aleksandrem Krajewskim i dr. Ryszardem Nakoniecznym.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że nasze życie obróciło się o 180 stopni. Dochodzą do nas opinie na temat tego, jak się zabezpieczać przed wirusem i ograniczać możliwość zachorowania, słyszymy o pracy nad szczepionką, która ma być potencjalnym rozwiązaniem epidemii. Zastanawialiście się jednak na tym, jak architekci, wykładowcy i osoby kreatywne mogą zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości? Czy architekci mają na to wpływ? Co więcej, jak projektanci radzą sobie z pracą zdalną? Jak zarządzają biurem, zespołem i współpracują klientami?

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Interfaces dyskusję, w której wezmą udział Oskar Grąbczewski z pracowni OVO Grąbczewscy Architekci, Aleksander Krajewski z inicjatywy Napraw Sobie Miasto oraz dr Ryszard Nakonieczny z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Spotkanie będzie próbą odpowiedzi na pytanie, jak można zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Dyskusja online odbędzie się we wtorek 19 maja br. o godzinie 18:00. Transmisja na żywo dostępna będzie tutaj.

Zapraszamy!

 
oprac. red.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE