Zobacz w portalu A&B!
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Wiosna tuż, tuż!

26 lutego '19

W powietrzu nareszcie czuć wiosnę! Świat budzi się do życia po długiej i ciemnej zimie. To doskonały moment, aby z nowymi siłami wystartować w konkursie na wiosenny pawilon w parku Vondelpark, w Amsterdamie.

[informacje od organizatorów]

Uznawany za jedno z najbardziej zielonych miast w Europie Amsterdam, aktywnie podchodzi do tematu ochrony i zrównoważonego rozwoju. Najpopularniejszym obszarem zieleni w mieście jest Vondelpark — zajmujący 47 hektarów park, który rocznie przyciąga prawie dziesięć milionów odwiedzających. W parku organizowanych jest wiele wydarzeń kulturalnych, artystycznych i sportowych.

Konkurs

Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzyć wielofunkcyjny pawilon, który będzie łączył ludzi, naturę i architekturę. Pawilon powinien jednocześnie uchwycić istotę wiosny — czasu rozkwitu, jak i być funkcjonalnym miejscem, w którym będzie można organizować przeróżne aktywności. Zdaniem organizatorów konkursu, pawilon powinien stać się kulturalnym i wypoczynkowym punktem odniesienia zarówno dla mieszkańców Amsterdamu, jak i turystów, przestrzenią zintegrowaną z naturalnym środowiskiem parku i wystarczająco elastyczną, aby móc ją dostosować do zróżnicowanego programu aktywności.

Nagrody prezentują się następująco:

Pierwsze miejsce: 1 200 EUR
Drugie miejsce: 800 EUR
Trzecie miejsce: 500 EUR

Rejestracja trwa od 1 lutego do 30 maja br., prace należy wysyłać do 31 maja br.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu

Trzymamy kciuki!

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
Kompleksowe kosztorysy inwestorskie

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE